Ručně tkaná deka "Ayvalik" - Zelená

Deka / přehoz Ayvalik v zelené barvě od značky Tayf byla ručně utkaná v Turecku. Je ze 100% organické bavlny (15% recyklované). 

1 500 Kč
Vyprodáno
Německou značku Tayf založila v roce 2021 Tamy z Německa společně s jejím partnerem Muhanadem z Palestiny. Při cestování po Turecku narazili na malou tkalcovnu poblíž města Pamukkale, která je natolik okouzlila, že založení značky Tayf na sebe nenechalo dlouho čekat. Dnes společně žíji v Istanbulu, kde stále pracují na budování této etické značky. 
 
Pokud vás nebaví kupovat produkty, při jejichž výrobě jsou z důvodu co nejnižší ceny vykořisťováni jiní lidé, pak je Tayf pro Vás to pravé.
Všechny výrobky jsou vyráběny v malé vesnici v západním Turecku na poloautomatických stavech, které musejí být obsluhovány lidmi a výroba je pomalejší. Na výrobě pracuje až 25 žen a několik rodin, jejichž hlavním zdrojem příjmu je tkaní dek a válení střapců. To jim zaručí pravidelné zaměstnání se slušným platem a Vám autentický a kvalitní produkt. Většina použité bavlny je vypěstována přímo v Turecku v místě výroby a není průmyslově zpracovaná. 
Kód Kód: 1003
Jméno značky: Tayf
Kategorie: Bydlení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1140g
Materiál: 100% bavlna (15% recyklováno)
Barva: Zelená
Rozměr: 220 x 180 cm
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu