Jak nakupovat

PLATBA A ODESLÁNÍ

Zboží objednané v našem internetovém obchodě odesíláme zpravidla do tří pracovních dní od zaplacení objednávky. Pokud nejsme z nějakých důvodů schopni tuto lhůtu dodržet, neprodleně o tom naše zákazníky informujeme buď telefonicky nebo e-mailem. Jestliže na zboží spěcháte je určitě možné nás kontaktovat a my uděláme vše v našich silách, aby jsme objednávku odeslali co nejdříve. Platby přijímáme pouze předem  a to buď převodem nebo platby kartou, na dobírku bohužel zboží nezasíláme.

 

Objednávky zasíláme prostřednictvím Zásilkovny a to buď na Vámi vybrané výdejní místo (Z Point) nebo na adresu. Poštovné a balné Vám dle vybraného způsobu doručení bude účtováno takto:

  • ZÁSILKOVNA Z POINT (výdejní místo): 79 Kč - Při nákupu nad 3000 Kč je doprava zdarma.
  • ZÁSILKOVNA DORUČENÍ NA ADRESU: 110 Kč

Jestliže Vám z nějakého důvodu Zásilkovna nevyhovuje, kontaktujte nás a my Vám objednávku zašleme prostřednictvím České pošty dle jejich tarifu.

 

BALENÍ ZÁSILEK

Zásilky se snažíme balit převážně do kartonových obalů a co nejvíce využíváme obaly recyklované. Hlavně u zasílání křehkého zboží opakovaně používáme obaly (krabice, bublinkovou folii, výplňový materiál...), které nám chodí od dodavatelů nebo které pro nás sbírá okolí. 

 

DOSTUPNOST ZBOŽÍ

Veškeré námi nabízené zboží máme skladem. Ale může se stát, že si v podobný čas objedná více lidí stejný produkt a my nestihneme dostupnost aktualizovat - platí převážně u Vintage zboží, kde máme od každé položky pouze jeden kus. V tom případě Vás budeme o nedostupnosti kontaktovat.

 

 

 

Zpět do obchodu