SPORK - vidličkolžíce z kokosu

coconut bowls kids sasak market40 1800x1800
69 Kč –34 %

Kokosová vidlička a lžíce v jednom. Perfektní na cesty a milovat ji budou i vaše děti.

Ručně vyrobeno řemeslníky v Indonésii a 100% biologicky rozložitelné.

69 Kč –34 % 45 Kč
Skladem (>5 ks)

Náš kokosový příbor je vynikající alternativou k jakémukoli plastovému příboru. Nejsou použity žádné přidané toxiny ani chemikálie.

*Každý předmět je ručně vyrobený řemeslníky z přírodních zdrojů. To znamená, že každý kus je jedinečný a mohou se vyskytnout drobné nesrovnalosti.

Podrobnosti:
• Materiál: Kokosové dřevo
• Velikost: 14 cm
• Pouze ruční mytí
• Ruční výroba
• Po 10–20 použitích byste měli své kokosové příbory vyleštit 100% přírodním kokosovým nebo olivovým olejem, aby zůstaly krásné a lesklé.

 

SASAK MARKET

Parta čtyř přátel z Portugalska a Švýcarska v roce 2020 navštívili ostrov Lombok v Indonésii, když začala Covid epidemie. Sasakové (místní obyvatelé) přišli o příjmy plynoucí z cestovního ruchu a tak se rozhodli zůstat a pomoci talentovaným řemeslníkům z Lomboku sdílet své jedinéčné produkty se zbytkem světa.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST
V Evropě a dalších částech světa jsme velmi privilegovaní, ale taková není realita míst, jako je Lombok. Záměrem Sasak Market je podpořit řemeslníky v Indonésii. 

EKOLOGICKÁ ODPOVĚDNOST
Všechny produkty využívají udržitelné a přírodní zdroje nalezené a vyrobené v Indonésii. Indonésané mají udržitelné myšlení a my hodláme tyto hodnoty sdílet. Všechny produkty za Sasak Market jsou veganské, ekologické a 100% bez plastů.

 

 

Kód Kód: 2001
Jméno značky: Sasak Market
Kategorie: Kuchyně
Záruka: 2 roky
Materiál: Kokosové dřevo
Zpět do obchodu