Hammam osuška Izmir

aaizmir2
870 Kč –31 %
Tradiční hammam osuška je ručně tkaná ze směsi bavlny a lnu, díky tomu je velmi lehká a savá. Pro její široké využití si ji zamilujete - použít ji můžete jako plážovou osušku, deku na piknik, večer se do ní můžete na terase zabalit nebo ji použijte jako ubrus či přehoz na křeslo.
 
870 Kč –31 % 599 Kč
Skladem (1 ks)

Údržba:

Než výrobek poprvé vložíte do pračky, namočte jej na několik hodin do studené vody. Vlákna se při tkaní bavlny značně natahují a praní v teplé vodě může způsobit, že se textílie srazí v důsledku opětovného smrštění vláken. Pokud však látku vložíte do studené vody, vlákna nabobtnají a udrží si svou délku i když se následně dostanou do kontaktu s teplou vodou. Díky tomu jsou ručníky při každém praní savější a měkčí.

Poté perte svou deku nebo ručník na šetrný program (30 stupňů / nejlépe vlna) a nejlépe bez aviváže, aby byla zachována savost (aviváž stejně není dobrá pro životní prostředí). Ujistěte se, že tyto jemné látky neperete s oblečením, do kterého se mohou zamotat (zipy, kovové komponenty a pod.). Při sušení je nejlepší použít starý dobrý sušák, protože to ušetří energii a udrží Váš textil dlouhodobě v dobrém stavu.

 
Tayf:
 
Německou značku Tayf založila v roce 2021 Tamy z Německa společně s jejím partnerem Muhanadem z Palestiny. Při cestování po Turecku narazili na malou tkalcovnu poblíž města Pamukkale, která je natolik okouzlila, že založení značky Tayf na sebe nenechalo dlouho čekat. Dnes společně žíji v Istanbulu, kde stále pracují na budování této etické značky. 
 
Pokud vás nebaví kupovat produkty, při jejichž výrobě jsou z důvodu co nejnižší ceny vykořisťováni jiní lidé, pak je Tayf pro Vás to pravé.
Všechny výrobky jsou vyráběny v malé vesnici v západním Turecku na poloautomatických stavech, které musejí být obsluhovány lidmi a výroba je pomalejší. Na výrobě pracuje až 25 žen a několik rodin, jejichž hlavním zdrojem příjmu je tkaní dek a válení střapců. To jim zaručí pravidelné zaměstnání se slušným platem a Vám autentický a kvalitní produkt. Většina použité bavlny je vypěstována přímo v Turecku v místě výroby a není průmyslově zpracovaná. 
 
 
Kód Kód: 1013
Jméno značky: Tayf
Kategorie: Bydlení
Záruka: 2 roky
Materiál: 70% bavlna, 30% Len
Barva: Antracit
Rozměr: 175 x 105 cm
Hmotnost: 340 g
Zpět do obchodu