Bambusová brčka s čistícím kartáčkem

Bambusová brčka s čistícím kartáčkem
179 Kč –44 %

Vychutnejte si svůj drink udržitelně!

Sada čtyř bambusových brček s čistícím kartáčkem v praktickém sáčku.

Ručně vyrobené řemeslníky v Indonésii a 100% biologicky rozložitelné.

179 Kč –44 % 99 Kč
Skladem (>5 ks)

 

Bambusová brčka jsou nejekologičtější a nejudržitelnější alternativou k těm plastovým. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlinou na světě a je 100% biologicky rozložitelný. 

Naše organická bambusová brčka jsou vyrobená v Indonésii bez potřeby jakýchkoli škodlivých pesticidů nebo chemikálií. Díky praktickému bavlněnému sáčku je můžete vzít kamkoliv sebou na cesty a odmítnout brčka plastová.

*Vezměte prosím na vědomí, že každý předmět je ručně vyrobený řemeslníky z přírodních zdrojů. To znamená, že každý kus je jedinečný a mohou se vyskytnout drobné nesrovnalosti.

Podrobnosti:
• 4 brčka + 1 čistič brčka + bavlněný sáček
• 100% bambus
• Velikost brčka: délka 20cm
• Ruční výroba

Pokyny pro péči:
Po každém použití opláchněte brčko pod tekoucí vodou a vyčistěte vnitřek pomocí dodaného čisticího kartáčku a nechte důkladně vyschnout. Přibližně po měsíci můžete uvařit hrnec směsi octa a vody a namočit brčka na pár minut, pokud chcete super důkladné vyčištění!

SASAK MARKET

Parta čtyř přátel z Portugalska a Švýcarska v roce 2020 navštívili ostrov Lombok v Indonésii, když začala Covid epidemie. Sasakové (místní obyvatelé) přišli o příjmy plynoucí z cestovního ruchu a tak se rozhodli zůstat a pomoci talentovaným řemeslníkům z Lomboku sdílet své jedinéčné produkty se zbytkem světa.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST
V Evropě a dalších částech světa jsme velmi privilegovaní, ale taková není realita míst, jako je Lombok. Záměrem Sasak Market je podpořit řemeslníky v Indonésii. 

EKOLOGICKÁ ODPOVĚDNOST
Všechny produkty využívají udržitelné a přírodní zdroje nalezené a vyrobené v Indonésii. Indonésané mají udržitelné myšlení a my hodláme tyto hodnoty sdílet. Všechny produkty za Sasak Market jsou veganské, ekologické a 100% bez plastů.

 

 

Kód Kód: 2004
Jméno značky: Sasak Market
Kategorie: Kuchyně
Záruka: 2 roky
Materiál: Bambus
Zpět do obchodu